Flair It Profesjonalne usługi barmańskie Instagram

Warsztaty barmańskie zostań barmanem w swoim domu i zaskocz znajomych!

Szkolenie z robienia drinków, warsztaty barmańskie, pokaz robienia drinków Flair It
Szkolenie barmańskie, warsztaty robienia drinków, warsztaty barmańskie

Warsztaty barmańskie to świetna forma integracji połączona z miłym początkiem imprezy. Podczas szkolenia uczestnicy przygotują 4 autorskie koktajle oraz płonący shot niespodziankę, którym wzniosą wspólny toast. Pokażemy Wam najciekawsze receptury na koktajle i powiemy jak przy użyciu sprzętu domowego zrobić je samodzielnie w domu. Czas trwania to 1,5/2h, a po warsztatach każdy z uczestników otrzymuje plik z przepisami na koktajle oraz na składniki wykorzystywane podczas wydarzenia.

Warsztaty barmańskie 

Chcesz, aby Twoi pracownicy spędzili razem miło czas na aktywności, która zacieśni ich więzi? Warsztaty barmańskie to idealne rozwiązanie. Każdy z nich dostanie swoje profesjonalnie wyposażone stanowisko barmańskie, na którym razem z innymi uczestnikami, spróbuje przygotować najlepsze kolorowe drinki tego wieczoru. Każdy z uczestników odbędzie formę małego szkolenia barmańskiego, które da im wiedzę i umiejętności do samodzielnego tworzenia prostych i smacznych kreacji koktajlowych w domu i poza nim. A wszystko to w szampańskiej atmosferze w towarzystwie koktajli, które sami zmajstrowali. Dobra zabawa gwarantowana!

Warsztaty barmańskie na imprezie firmowej

Warsztaty barmańskie, szkolenie barmańskie flair it
Bar mobilny, wieczór panieński, szkolenie barmańskie na imprezie

-Hej, opowiedz, co się wczoraj działa na tym wieczorze Panieńskim, dobrze się bawiłyście?

-Hej! Zaczęło się z grubej rury, bo na rozpoczęcie miałyśmy szkolenie barmańskie z drinków. Przyjechał taki uśmiechnięty barman, który wszystko wcześniej naszykował i zaprosił nas na stanowiska warsztatowe. Każda z nas miała cały sprzęt barmański z nożem, deską, shakerami i miarką barmańską, chociaż teraz to już powinnam powiedzieć jiggerem.

Warsztaty barmańskie zaczełyśmy od prostych drinków, które można przygotować szybko w domu, a później było tylko lepiej: Pornstar Martini w nowej wersji, różne imprezowe drinki shakowane i jeszcze kilka innych pozycji pod nowe techniki barmańskie. Koktajli było dużo, więc nie wszystko pamiętam, ale wszystkie przepisy i samouczek dostałyśmy na maila, więc mamy to pod kontrolą. Po warsztatach miałyśmy też składniki i narzędzia, żeby móc robić drinki przez resztę wieczoru, więc możesz mi wierzyć na słowo, działo się!

Szkolenie barmańskie na imprezę okolicznościową

Czego dowiesz się na naszych warsztatach?

 

Warsztaty barmańskie to świetne przygotowanie do odpowiedzialnej roli, jakim jest tytuł barmana/ki w swoim domu. Podczas naszego kursu barmańskiego dowiesz się, jak z prostych składników, które znajdziesz w każdej lodówce przygotować drink, taki jak w koktajl barze. Nauczymy Cię jakie narzędzia barmańskie są naprawdę niezbędne, a jaki można w prosty sposób zamienić lub całkowicie pominąć. Poznasz różne techniki przygotowania koktajli oraz dowiesz się, kiedy je stosować. Podczas warsztatów barmańskich samodzielnie przygotujesz wiele koktajli lub koktajli bez alkoholowych, które w łatwy sposób będziesz mógł edytować, co da Ci szeroki wachlarz możliwości kreowania smaku. Dowiesz się jak przerobić owoce i inne składniki domowe w komponenty do koktajli, a także, jak je odpowiednio przechowywać, żeby przedłużyć ich żywotność. Po ukończonym szkoleniu barmańskim prześlemy CI wszystkie receptury, przepisy, opisy technik i narzędzi w specjalnie przygotowanym manualu barmańskim. Tak właśnie planujemy zrobić z Ciebie barmana!

Zaskocz swoich znajomych i zostań barmanem w swoim domu 

 

Nie ważne czy spotkamy się podczas warsztatów barmańskich na firmówce, poznamy się na wieczorze kawalerskim czy zaprosisz nas na urodziny. Jedno jest pewne, po ukończonym kursie barmańskim będziesz gotowy, żeby zaskoczyć swoich gości wiedzą, umiejętnościami, a także przygotowaniem do roli barmana w swoim domu.

 

Oszczędzisz:

- czas na poszukiwaniu właściwych przepisów i receptur,

- pieniądze na wyborze odpowiednich alkoholi do przygotowaniu drinków,

- pieniądze kupując masę soków i likierów, których i tak bez wiedzy nie wykorzystasz,

- pieniądze na wyborze właściwych i faktycznie potrzebnych narzędzi do koktajli.

Warsztaty barmańskie zatem to nie tylko rozrywka, forma degustacji i zdobycia wiedzy, ale również inwestycja, która bardzo szybko się zwraca!

Kurs robienia kolorowych drinków na twojej imprezie !

Prowadzimy również warsztaty barmańskie online!

Hugo spritz - szkolenie z robienia drinków, warsztaty barmańskie
Flair It profesjonalne usługi barmańskie - szkolenia i warsztaty barmańskie
Old fashioned - Szkolenie barmańskie, warsztaty barmańskie
Warsztaty barmańskie - szkolenia barmańskie flair it

- Pornstar Martini

Wódka, Wanilia, Sok z limonki, Prosecco

- Truskawkowa Caipiroska

Rum, Mus Truskawkowy, Limonka, Syrop cukrowy

- Cocumber Spritz

Gin, Bazylia, Sok z Cytryny, Syrop cukrowy, Prosecco

- New York Old Fashioned

Burbon, Syrop z Cabernet Sauvignon, Angostura

- Płonący Shot Niespodzianka!

Przykładowe menu warsztatowe 

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Rodzaj usługi
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zadzwoń

Usługi

Poproś o ofertę

Wybierając inne nasze usługi na pokaz barmański otrzymasz 50% rabatu.

W pakiecie taniej !

Najlepsza atrakcja na imprezę firmową we Wrocławiu i nie tylko
Atrakcja na imprezę integracyjną we Wrocławiu i nie tylko Flair It Profesjonalne usługi barmańskie