Flair It Profesjonalne usługi barmańskie Instagram

Twoja najlepsza atrakcja na imprezę firmową!

Najlepsza atrakcja na wesele, niezapomniana atrakcja na imprezę firmową

Kim jesteśmy ?

 

Jesteśmy zgraną grupą pasjonatów, gotowych na nowe wyzwania. Nasze wieloletnie doświadczenie, kreatywność i miłość do gastronomii wyróżniają nas spośród innych. Serwujemy zjawiskowe koktajle w przyjaznej atmosferze, z uśmiechem na twarzach. Dzięki nam Wasze wydarzenie będzie wyjątkowe i niezapomniane!

 

Jako najlepsza atrakcja na imprezę firmową, dostarczamy wyjątkowych doznań, które zacieśniają więzi między współpracownikami i pozostawiają niezatarte wspomnienia.

 

Jesteśmy również doskonałym wyborem jako atrakcja na wesele, dodając elegancji i magii każdemu przyjęciu weselnemu. Nasze koktajle i profesjonalna obsługa sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej niezwykły.

 

 

Impreza firmowa

Najlepsza atrakcja na imprezę firmową - kompleksowa obsługa Flair It

 

Dzisiaj wyjątkowy dzień. Integracja z innymi pracownikami to istotny element dla każdego w firmie, dobrze, żeby przebiegła gładko. Wchodzisz do głównego miejsca wydarzenia i od progu, wita Cię uśmiechnięty barman, który zaprasza Cię do środka. Przy barze jest już kilku pracowników z innych działów, których znasz tylko z widzenia, tak bardziej "na cześć". Na około panuje luźna atmosfera, która skłania do swobodnej rozmowy i poznania się bliżej. Wspomniany barman proponuje Ci jeden z koktajli w tematyce imprezy. Brzmi smacznie, wygląda stylowo, z takim drinkiem łatwiej będzie się wmieszać w grupę. Koktajl trafia w Twoje ręce, smakuje świetnie i... sam otwiera łatwy temat do rozmowy z innymi współpracownikami. Kto wie, dokąd dalej ta rozmowa zaprowadzi? Warto sprawdzić. Tak, to zdecydowanie dobry sposób, żeby gładko zacząć imprezę integracyjną.

Atrakcja na wesele, atrakcja na wesele, atrakcja na wesele Atrakcja na wesele, atrakcja na wesele, atrakcja na wesele Atrakcja na wesele, atrakcja na wesele, atrakcja na wesele Atrakcja na wesele, atrakcja na wesele, atrakcja na wesele Atrakcja na wesele, atrakcja na wesele, atrakcja na wesele Atrakcja na wesele, atrakcja na wesele, atrakcja na wesele Atrakcja na wesele, atrakcja na wesele, atrakcja na wesele 

atrakcja na imprezę firmową atrakcja na imprezę firmową atrakcja na imprezę firmową atrakcja na imprezę firmową atrakcja na imprezę firmową atrakcja na imprezę firmową atrakcja na imprezę firmową

Przyjęcie weselne

Bar mobilny Flair It - zjawiskowa atrakcja na wesele

 

Ceremonia zaślubin przebiegał wspaniale, obiad pyszny, a pierwszy taniec oczarował wszystkich gości. Tylko co robię dalej? Jest jeszcze dość wcześnie i jasno, więc parkiet schodzi na "trochę później", hmm... A gdyby tak był na miejscu drink bar weselny, gdzie zawsze warto podejść, bo to naturalne miejsce spotkań i rozmów wielu gości z różnych stron Polski? Przy okazji zamówiłbym coś zimnego i orzeźwiającego, żeby schłodzić się trochę w te gorące dni. No i te procenty w drinkach, takie przystępniejsze niż klasyczne picie wódki z kieliszka, na to zawsze znajdzie się pora, np. po oczepinach. Najlepiej, żeby barman dobrał mi coś dobrego, takiego jak lubię, żebym się nie musiał zastanawiać, a dostał coś ekstra. Tak, to dobre kilka powodów, świadczących o tym, że  drink bar to najlepsza atrakcja na wesele.

Poprowadzonych degustacji

Wyszkolonych barów

Pokazów barmańskich

Przygotowanych koktajli 

Lat na rynku 

Kolorowe drinki
Drink bar, bar na wesele
Atrakcja na imprezę firmową - Flair It
Atrakcja na imprezę firmową

Flair It w liczbach!

Atrakcja na wesele
0
0
0
0
0
Atrakcja na wesele
Atrakcja na imprezę firmową
Atrakcja na imprezę firmową - bar mobilny
Najlepsza atrakcja na imprezę firmową
Atrakcja na imprezę firmową
Impreza flair it dla Orlen Polska

Zaufali nam!

oraz 

Setki

Młodych Par!

- Adam M. 

Bar na naszym przyjeciu cieszył się wielkim zainteresowaniem gości dzięki pysznym i efektownym drinkom oraz świetnej obsłudze barmańskiej. Wisienką na torcie był pokaz w wykonaniu Karola. Latajace butelki w połączeniu z efektami w postaci płomieni tworzyły niesamowite show i rozświetliły nasze przyjęcie. Wszystkim poszukiwaczom pysznych drinków polecamy. Martyna i Adam

Komentarz drink bar weselny

- Radosław Ś. 

Chłopaki robią niesamowitą robotę. W życiu nie widziałem takiego pokazu, ale najlepsze jest to, że pogadają, opowiedzą, doradzą i zrobią najlepszego drinka na świecie. Pozdrawiam Maćka i kolegę, rozwijajcie się panowie :)

kolorowe drinki na 5 gwiazdek

- Monika Ch.

Miałam okazję współpracować z FlairIt drugi rok z rzędu :) Ekipa jest tak fantastyczna i robi fantastyczne drinki, że śmiało ponowiliśmy współpracę. Impreza firmowa na ponad 100 osób. Każdy był zadowolony. Dziękuję za mega imprezę! Pokaz barmański oraz drinki to strzał w 10tkę! :)

flair it profesjonalne usługi barmańskie

Jak o nas mówią

Ciesz się niesamowitą atmosferą przy naszym barze

bar na imprezę firmową
Bar na imprezę
Drink bar sprawdź jak działamy
Bar na wesele, bar na firmówkę

Krok 4

Krok 3

Krok 2

Krok 1

Wybierz dodatki i podpisz z nami umowę

Umów się na rozmowę i opowiedz nam o swoich potrzebach

Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie

Sprawdź jak działamy!

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Rodzaj usługi
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zadzwoń

Usługi

Poproś o ofertę

Wybierając inne nasze usługi na pokaz barmański otrzymasz 50% rabatu.

W pakiecie taniej !

Najlepsza atrakcja na imprezę firmową we Wrocławiu i nie tylko
Atrakcja na imprezę integracyjną we Wrocławiu i nie tylko Flair It Profesjonalne usługi barmańskie